Firma WIRPLAST jest prywatną firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, która od 1994 roku na rynku budowlanym oferuje najwyższej jakości akcesoria dachowo – wentylacyjne. Naszą dewizą jest najwyższa jakość wykonania produktów, konkurencyjność cen oraz terminowa realizacja zleceń. Oferowane produkty marki WIRPLAST to połączenie myśli inżynierskiej z nowoczesnym wzornictwem, charakteryzujące się estetycznym wyglądem, prostotą montażu oraz wieloletnią trwałością i szczelnością.

Misją firmy jest posiadanie bogatej oferty produktów, dających możliwość wszechstronnego wyboru każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Spełnienie tych warunków jest efektem wielu lat pracy i przygotowań, co ostatecznie przekłada się na uznanie dla naszych produktów zarówno na terenie całego kraju, jak i krajów Unii Europejskiej.

Przez blisko 20 lat działalności, firma WIRPLAST stała się dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą produkcyjną. Produkcja realizowana jest w całości na wysokowydajnych, nowoczesnych liniach produkcyjnych, stale unowocześnianych. W 2010 roku uruchomiona została nowa, zaawansowana technologicznie hala produkcyjna tworzyw sztucznych, która pozwala uzyskać najwyższą jakość i powtarzalność produktów. Aby w pełni wykorzystać nową halę produkcyjną, w 2012 roku oddano do użytku kolejny, nowoczesny budynek biurowo – magazynowy, który wzbogacił przechowywanie towaru o kolejne 1000 miejsc paletowych, co pozwoliło na zwiększenie asortymentu oferowanych produktów oraz na szybką realizację zamówionego towaru, w dowolne miejsce w Polsce, w ciągu 24 godzin.