Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Historia i dzień dzisiejszy firmy GOLD

Firma GOLD, której właścicielem jest pan Aleksander Kozielski, założona została w 1991 roku. Siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kokoszyckiej 133.

Poza tym firma posiada trzy oddziały:

  • w Pawłowicach Śląskich przy ulicy Pszczyńskiej 5a (trasa Jastrzębie-Pszczyna),
  • w Rzuchowie przy ulicy Rybnickiej 42 (trasa Rybnik-Racibórz),
  • w Żorach na skrzyzowaniu al.Armii Krajowej z ul.Rybnicka (trasa Rybnik-Zory, na wysokosci świateł).

Należy nadmienić, iż wszystkie te tereny jak i obiekty stanowią własność firmy GOLD.

Nasza działalność ukierunkowana jest przede wszystkim na sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych jak dachówka cementowa i ceramiczna, gontów bitumicznych, blachodachówki, pap, okien dachowych, systemów orynnowania z PVC , stalowych i tytancynkowych, produktów termoizolacyjnych jak styropapy i wełny mineralnej oraz niezbędnych akcesoriów dachowych.

Jesteśmy największym w Polsce bezpośrednim importerem gontów papowych. Dystrybutorem takich firm jak TECHNONICOLL, EURONIT, CREATON, WIENERBERGER, ROEBEN, CRH, VELUX, ROOTFlite, BOLIX, EUROMIX, WAVIN, MARLEY, LINDAB, ARCELOR MITTAL, BALEXMETAL, BUDMAT, BLACHDOM, RUUKKI, URSA, mdm CIESZYN, TOPFOL, ALTAX.

Bogate doświadczenie oraz doskonała znajomość branży pozwala nam na zaoferowanie towaru i usług najwyższej jakości, po atrakcyjnych cenach z możliwością dowozu w wyznaczone miejsce. Naszą dumą jest wykwalifikowany personel zapewniający profesjonalną obsługę i doradztwo oferowanych przez nas materiałów.