Altaterra LTD. jest spółką zarejestrowaną na Węgrzech, założoną w lutym 2001 r., ale w rzeczywistości firmą Altaterra zarządza prawdziwie międzynarodowy zespół z całej Europy. Popyt na produkty wytwarzane przez Altaterra, dzięki wysokiej jakościw, wzrasta w bardzo szybkim tempie. Obecnie nasze produkty sprzedawane są detalicznie i hurtowo przez handlowców, firmy budowlane i dystrybutorów na większości rynków europejskich.

Altaterra dąży do tego, aby zostać preferowanym dostawcą w segmencie rynkowym tanich okien dachowych w Europie. Pod „segmentem o niskich kosztach” rozumiemy tych klientów, którzy przede wszystkim są zainteresowani kupnem produktów wysokiej jakości po najniższych cenach nominalnych. Altaterra zapewnia ten status „niskie ceny” zachowując niezmiennie wysoką jakość poprzez przestrzeganie takich zasad, jak:

– innowacyjne techniki produkcyjne
– eliminacja zbędnych kosztów związanych z łańcuchem dostaw
– eliminacja zbędnych cech produktu
– obniżenie wydatków na marketing
– uproszczenie oferowanego asortymentu produktów

Nasza strategia jest skuteczna tylko wtedy, gdy każdy z naszych partnerów w łańcuchu dostaw uznaje i przestrzega ją. Nasi dystrybutorzy powinni oferować swoim klientom konkurencyjne ceny, a handel detaliczny powinien wystąpić z atrakcyjnymi cenami w stronę użytkowników końcowych. Szukamy takich partnerów, którzy zgadzają się z naszą wizją.
Reasumując – naszym celem jest produkować wyroby zaprojektowane dla ludzi szukających wysoką jakość po niższych cenach. Oferując węższy asortyment, oraz eliminując koszty marketingowe i inne czynniki zwiększające koszty, firma Altaterra zdolny jest zrealizować swój cel: atrakcyjny produkt po przystępnej cenie.