mdm to wiodący polski producent akcesoriów dachowych. Firma powstała w 1995 roku i do końca 2004 roku działała pod nazwą „Mój Dom”.

Obecnie mdm tworzy grupa firm – mdm s.a. z siedzibą w Cieszynie oraz mdm NT, zlokalizowana w Bielsku-Białej

mdm dostarcza swoje produkty do blisko 1000 firm handlowych na terenie całego kraju. Od 2001 r. firma rozwija sprzedaż eksportową. Nasze produkty dostępne są w większości państw Europy.

Flagowe produkty spółki to dyfuzyjne membrany dachowe, taśmy kalenicowe oraz ołowiane i aluminiowe taśmy kominowe. Folie i membrany dachowe wytwarzane są na dwóch liniach produkcyjnych, które wykorzystują najnowszą technologię laminacji ultradźwiękowej. mdm szczyci się także posiadaniem nowoczesnej linii do lakierowania ołowiu w technologii coil coating. Od końca roku 2009 mdm realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. W tym samym roku uruchomiona została także samodzielna produkcja akcesoriów ochrony przeciwśniegowej (m.in. śniegołapy).

Firma wielokrotnie wystawiała się na Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma w Poznaniu. Uczestniczyła również w najważniejszych imprezach targowych branży budowlanej w Europie (m.in. Targi Dach und Wand w Monachium, SAIE w Bolonii, Roof+Timber International w Stuttgarcie, Ecobuild w Londynie, BouwBeurs w Utrechcie, BAU w Monachium, Batimat w Paryży, SAIE w Bolonii). Rozwój firmy znajduje swoje odzwierciedlenie w licznych nagrodach przyznawanych firmie przez niezależne prestiżowe organizacje. Wśród najcenniejszych nagród wymienić można: Gazele Biznesu, Lider Rynku, Diamenty Forbes’a oraz wyróżnienia w konkursie Euro Leader.