Velux nowe okna i pakiety szybowe

Firma Velux od wiosny tego roku wprowadza do swojej oferty nowy pakiet szybowy do okien klasy Premium oraz okna wyłazowego GXL.

Szyba z oznaczeniem –68 to 2-komorowy pakiet szybowy wypełnionym argonem. Energooszczędna konstrukcja szyby zapewnia bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej. Dzięki powłoce antyroszeniowej  zapewnia przejrzystość szyby przez cały rok, nawet w okresie letnich poranków w czasie opadania rosy, gdzie specjalna powłoka, jaką pokryta jest zewnętrzna szyba powoduje, że na niej rosa nie ma szans osadzania się. Pakiet posiada również wewnętrzna szybę klejoną, zapewniającą bezpieczeństwo domowników. Dzięki laminacji pakiet ma również dobre właściwości tłumienia hałasu.

Powyższy pakiet szybowy oferowany będzie w oknach klasy Premium, obrotowych typu GGL, GGU oraz obrotowo-uchylnych typu GPL i GPU w szerokim wachlarzu rozmiarów.

Zachęcamy do skorzystania oferty na okna dachowe firmy Velux lub innych producentów dostępnych w naszej hurtowni w Wodzisławiu Śląskim, Rzuchowie, Pawłowicach i Żorach.

Zapraszamy.

źródłem wiedzy: Velux Polska.